powrót do  ZJAZD-strona główna                                                                                 aktualizacja 12.06.2007

PIĄTY ZJAZD WISZNIEWSKICH

ŚLESIN k/Konina 26-27 maja 2007

Piąty Zjazd Rodzinny odbył się w środku Polski, w Ślesinie k/Konina w ośrodku wypoczynkowym Leśna Polana (www.lesna-polana.com.pl). Czyste i ciepłe wody Jeziora Ślesinskiego, będące częścią szlaku wodnego Warta - Gopło, pozwalały uprawiać wszystkie sporty wodne oraz łowić ryby. Kompleks lasów sosnowych stwarzały korzystny mikroklimat dla członków naszego rodu.
Ośrodek zbudowany był na wschodnim, wysokim brzegu Jeziora Ślesinskiego w starym sosnowym lesie. Do dyspozycji pokoje 2, 3 ,4 –osobowe, sale: konsumpcyjna, szkoleniowa, klubowa. Chata grillowa, kort tenisowy i plac zabaw dla dzieci. Tradycyjna Polska kuchnia wykorzystująca naturalne produkty i przyprawy z całego świata wszystkim odpowiadała.
 

Od lewej stoją: Witold Matusewicz, Krystyna Frankenberg, Agnieszka Baranik, Stanisław Gontarek, Andrzej Wiszniewski, Jan Wiszniewski, Wojciech Wiszniewski, Barbara Giżewska, Bogusław Jarmakowski. W drugim rzędzie: Iwona Jarząbek, Ania Matusewicz, Krystyna Szredzińska, Anna Gontarek, Bożena Wiszniewska, Jolanta Wiszniewska. Kolejny rząd: Grzegorz Szredziński z córką Gabrysią i Matyldą, Edyta Szredzińska z córką Zuzanną, Marek i Iwona Wiszniewscy, Magda Baranik, Elżbieta Kowalewska, Krzysztof i Agnieszka Giemza, Małgorzata Jezierska. Na krześle siedzi: Włodzimierz Wiszniewski obok stoi Elżbieta Wiszniewska, kuca Michał Wiszniewski. Na schodach siedzą: Magdalena Blomberg z wnuczkiem Łukaszem Wiadernym, Barbara Giżewska z synkiem Tomkiem, Piotr Wiaderny z chrześnicą Zosią Giżewską, Joanna Wiaderna z córką Agatą. u dołu: Jarząbek Karolina i Patryk Jezierski. Na samym dole: Tomasz Wiszniewski i Grzegorz Giżewski.

Na zjeździe pojawili się również: Krystyna Lipska-Blomgren i Artur Kurmin, Stachowicz Tomasz, Agnieszka i Mariusz Lenda, Gontarek Irena, Wojciech, Jakub i Karolina, Agata i Roman Jabłońscy lecz nie zdążyli na zdjęcie grupowe.

jak wyglądało Zaproszenie na Piąty Zjazd Wiszniewskich >>>

tu możesz obejrzeć Sprawozdanie ze zjazdu >>>

kto przybył na zjazd, czyli Lista osób >>>

odbyła się wycieczka  "Wiśniewskim szlakiem" >>>

została przeprowadzona aukcja "skarbów rodzinnych" >>>

odbył się "Rejs statkiem" >>>

każdy z uczestników otrzymał "zjazdową koszulkę" >>>

Tu można obejrzeć zdjęcia ze Zjazdu >>>

Do organizacji zjazdu zaangażowani byli:

Jan Wiszniewski

Andrzej Wiszniewski

Anna Matusewicz

Grzegorz Giżewski

Koszulkę zjazdową zaprojektowała i wykonała firma PRINT PLUS