powrót do   Pierwszy Zjazd Gadzinów     ZJAZD-strona główna

Rodzie Gadzinów!

        Kontynuując dzieło Barbary i Grześka Giżewskich , którzy włożyli wiele serca i pracy  w wykonywaniu  drzewa genealogicznego, proponuję i zapraszam  wszystkich Gadzinów na Zjazd Naszego Rodu.

       Spotykamy się w  okolicznościach najczęściej  bardzo smutnych i w składzie bardzo  nielicznym, dlatego najwyższy czas to zmienić. Wielu z Nas   po prostu nie zna się, lub miało  bardzo rzadkie kontakty.

Jest to oczywiście moja propozycja. Jeśli ktoś z Was ma jakąś inną sugestię, co do miejsca, terminu i sposobu organizacji Zjazdu to sprawa jest jak najbardziej otwarta. Może to być miejsce w centralnej Polsce (najłatwiejszy dojazd dla wszystkich). Nie musi  to być   wcale piątek, sobota i niedziela. Zjazd może trwać od soboty do niedzieli (obniżka kosztów). Chociaż z drugiej zaś strony  przyjazd z dalszej odległości i wzięcie udział z marszu w długich rozmowach Gadzinów, mogą być trudne do realizacji.

     Na propozycje i potwierdzenie uczestnictwa  oczekuję do końca lutego 2005 roku  (wymagają tego kwestie organizacyjne tj. rezerwacja  odpowiedniej ilości  miejsc w schronisku. Jeśli powyższa informacja nie dotarła do wszystkich, to bardzo proszę Was o przekazanie jej jak najszerszemu gronu Naszego Rodu.

Do zobaczenia!  

Lucjan Gadzina                                                                                    Świniarsko 14.12.2004  

 

folder zaproszenia na Pierwszy Zjazd Gadzinów: