powrót do   strona główna       Mateusz WISZNIEWSKI

STUDIO ASTROPSYCHOLOGII Białystok 2000 Wydanie I, ISBN 83-88351-15-X

Książka przedstawia, wszechstronne możliwości zastosowania techniki wizualizacji. Pokazuje jak można za pomocą wyobraźni zmobilizować ukryte siły ludzkiego ciała, umysłu i ducha, aby poprawić jakość swego życia, zdrowia, relacji z ludźmi. Dzięki potędze wizualizacji można świadomie przekształcić doświadczenia codziennego życia i stwarzać nową lepszą rzeczywistość. 

Podane w książce ćwiczenia i medytacje umożliwiają skuteczne usunięcie podświadomych przeszkód i uruchomienie śpiących w nas potężnych możliwości. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby zaawansowane jak i początkujące.

 STUDIO ASTROPSYCHOLOGII Białystok 2001 Wydanie I, ISBN 83-88351-27-3

W książce tej odnajdziemy praktyczne wskazówki poparte ćwiczeniami relaksacyjnymi, pobudzającymi naszą wrodzoną kreatywność i skuteczność działania. Uwolnienie się od skutków przeciążeń wyzwoli w nas spontaniczną efektowność każdego działania oraz naturalną satysfakcję ze swych codziennych dokonań.

W życiu pełnym gonitwy za realizacją podstawowych potrzeb często zapominamy się w rutynowych obowiązkach, czynnościach. Gubimy  naszą radość i wrażliwość na innych.

Jak z tego wybrnąć? Czy jest to możliwe?

 

 

 

STUDIO ASTROPSYCHOLOGII Białystok 2002 Wydanie I, ISBN 83-88351-64-8

W książce tej znajdziesz wiele praktycznych porad, jak odczytywać symbole senne poprzez tworzenie ich własnych interpretacji oraz jak pracować ze snami w celu przywrócenia równowagi w swoim życiu i osiągania wymarzonych celów. Spośród wielu podanych technik i sposobów możesz wybrać te, które najbardziej ci odpowiadają. Książka zawiera także unikalne medytacje    i ceremonie wspomagające pracę ze snami: oczyszczanie snów w czakrach, medytacje z kryształami, kreowanie przeszłości i przyszłości oraz rytuały wzywające opiekę Archaniołów.

 


fragment książki „Potęga wizualizacji”Wprowadzenie

Są takie chwile w życiu człowieka, kiedy sięga w głąb swej duszy ku nadświadomości i w oka mgnieniu pojmuje ukryte prawa rządzące duszą i energią, rządzące kosmosem.
Współcześnie wiele osób budzi się do wewnętrznych poszukiwań i sięga po wiedzę. Wiedzę płynącą nie z książek autorów uczonych w piśmie, ale z żywego doświadczenia tajemnicy ludzkiego ducha. Dla takich właśnie poszukiwaczy jest ta książka.
Zawiera wiele drogowskazów i kluczy dla tych, co podróżują drogą serca.
Pisząc te słowa pragnę podziękować wszystkim tym cudownym istotom, mistrzom i nauczycielom, którzy rozpalili we mnie płomień wiedzy.
Dziękuję także tym, którzy próbowali zgasić płomień prawdziwej wiedzy i zastąpić go sztucznym. Bez dobra i zła nie można byłoby się nauczyć rozróżniać i dokonywać wyborów.
Nie można zamknąć nieograniczonych tajemnic kosmosu w wąskiej klatce własnych ograniczonych poglądów.
W końcu cała wiedza jest wewnątrz każdego z nas i stwierdzenie: „Wiem, że nic nie wiem” opisuje otwarty stan umysłu, w którym wiedza zaczyna się dopiero objawiać.
Oprócz elementów wiedzy, w książce tej znajdziesz wiele praktycznych i skutecznych metod, które pomogą ci zachować i poprawić zdrowie, relacje z ludźmi, pracę itd.
Oby wizualizacje podane w tej książce pomogły ci odkryć, czym jest dla ciebie droga serca.
Podany w tej książce materiał umożliwia samodzielną naukę i praktykę wizualizacji. Wizualizację należy stosować zgodnie z zasadami etyki. Osoby poważnie chore lub nie posiadające odpowiedniego przygotowania powinny skorzystać z pomocy kompetentnego przewodnika lub specjalisty. Autor ani wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za błędne lub nieodpowiedzialne wykorzystanie podanych w książce technik lub informacji.
Szerokiej drogi.